Den dvacátýšestý z 30ti denní výzvy.

16. dubna 2017 v 20:13 | Anette |  Vyslečený deník

26. Uveď 5 míst, které by jsi ráda navštívila.

 1. JAPONSKO
  Tahle země je na mém žebříčku jako naprostá TOP. Nikdy mě tak moc nelákala, ale poté se brácha o ni dost začal zajímat, učil se jejich jazyk, zvyky a podobně no a poté, co mi o ní něco řekl, tak mě učarovala. Jejich kultura je naprosto neskutečná, navíc jejich mentalita je naprosto jiná a prostě dokonalá. Všichni tam jsou takový milý, uctivý, přátelský, i když tam mají třeba spoustu zvláštních věků a zvyků, ale strašně mě baví.
  zajímavosti

 2. ANGLII
  Tady myslím Anglii jako celek se Skotskem, Irskem, Walsem. Prostě to miluji! Anglii, konkrétně Londýn jsem už navštívila na jeden den a ve Skotsku jsem byla měsíc, ale bohužel jsem toho moc nenacestovala, ale musím říct, že mě to naprosto okouzlilo a nedám na ty země dopustit. A navíc ta naprostá přístupnost po cenové stránce, no bomba a přidejte k tomu, že anglicky umí každý aspoň trochu kváknout, tak se i skvěle domluvíte.
  zajímavosti

 3. ŠVÉDSKO
  Vždy mě strašně lákaly Skandinávské země, chtěla jsem je sem uvést všechny, ale řekla jsem si, že si zkusím vybrat nějakou aspoň do nadpisu, když budu stejně mluvit obecně asi. Miluji tu jejich krajinu krásnou. Prostě panebože! Další věc, která mě láká je jejich hokej, strašně ráda bych navštívila nějaký jejich místní utkání, protože jsou to prostě mistři v hokeji. O jejich kultuře nemluvě.
  zajímavosti

 4. DÁNSKO
  Dánské království mě láká tak moc jako Skandinávské země a to hlavně pro jejich přírodu a kulturní památky. Další pozitivní body si s sebou nese za Christiana Andersena a jeho krásné pohádky. Teď se věnuji hodně tématu trans* a Dánsko mě tam velmi okouzlilo z toho důvodu jaká to byla pokroková země v tomto směru.
  zajímavosti

 5. ŠPANĚLSKO
  Ani netuším proč mě tato země láká, ale prostě láká. Možná to má, co k dočinění s přírodou (jako u každé země), možná je to prostě díky té osobité, vášnivé kultuře, možná to je prostě proto, že se mi líbí tmavé typy mužů a doufám, že jsou podobně temperamentní jako Italové. Ráda bych viděla i býčí zápasy, i když jsi na podobné věci moc nepotrpím, ale když už tam ten člověk je, tak musí. No a samozřejmě v neposlední řadě vyvalit se na pláž a slunit se...
  zajímavosti

PS: přísahám, že si uvědomuji své pauzy ve vydávání článků ve své 30 denní výzvě, kde jsem naprosto selhala, ale snad mi to odpustíte a články si přečtete rádi tak jako tak, protože já si užívám jejich psaní a myslím si, že ty témata jsou zajímavá a snažím se i tak psát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 girl-diy girl-diy | E-mail | Web | 16. dubna 2017 v 20:23 | Reagovat

Anglii bych chtěla možná také nvštívit( Londýn), ale rozhodně bych chtěla navštívit Ameriku

2 Anette Anette | Web | 16. dubna 2017 v 21:36 | Reagovat

[1]: tak to mě právě Amerika moc neláká. Jakože neříkám, kdybych měla tu příležitost určitě jedu, ale je to spíše na spodní části míst, které chci navštívit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama