Den šestnáctý z 30ti denní výzvy.

24. března 2017 v 20:46 | Anette |  Vyslečený deník
16. Jaké jsi znamení, vystihuje tě to.

Znamení beran:
Beranům vládne živel ohně a lidé narození v tomto znamení proto překypují životní energií. Jsou průbojní a ambiciózní, když se pro něco nadchnou. Chtěli by mít všechno hned a umí si prosadit to, po čem touží. V životě to mohou díky těmto vlastnostem dotáhnout hodně daleko, ale jako daň za to se často zapletou do sporů a hádek. Provází je až dětská radost ze života, jsou spontánní a bezstarostní.
Doufám, že mi odpustíte vypůjčenou charakteristiku znamení ze stránky www.horoskopy.cz, ale sama bych asi jen tak nějakou nevymyslela.


Jsem hrdá na to, jaká osobnost jsem, jak se chovám a uvědomuji si své slabé tak i silné stránky. Z této definice snad nemůžu nesouhlasit s ničím. Když to vezmeme od začátku, tak to, že překypuji energií, tak ano nemohu nesouhlasit, ale bohužel já se ocitám ve dvou stavech, a to stav s nadměrnou energií nebo stav naprostého vyčerpání a snad neexistuje nic mezi. Ambiciózní to jsem, ale málokdy mám sílu pro to vytrvat. A ano to, že bych chtěla vše hned to je pravda a proto, když to nedostanu tak se mnohdy radši vzdám. Co se týče sporů a hádek, tak těch je hodně, ale mnohdy je to prostě jen kvůli mé naivitě, nevyzrálosti a přehnanému očekávání. A poslední bod se mi líbí úplně nejvíc, to že mám dětskou radost ze života to je snad jedna z nejvýraznějších věcí, co mě charakterizuje. Jediné, co mi tu chybí, tak to je tvrdohlavost, protože to mě vystihuje úplně nejvíce.

(PS.: NIKDO JSTE SI URČITĚ NEVŠIMNUL MÉ MĚSÍČNÍ PAUZY!!!!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama