Den dvacátýtřetí z 30ti denní výzvy.

31. března 2017 v 12:54 | Anette |  Vyslečený deník

23. Tvůj názor na denšní svět/dobu

Co se týče tohoto tématu, tak nad ním přemýšlím vždy tak dost povrchně. Nikdy se nad ním nijak hluboce nezamyslím a ani nevím, zdali to má cenu a chci se nad tímto tématem hlouběji zabývat. Nemůžu srovnávat dnešní dobu a tehdejší dobu, když jsem v ní nežila.
Je to dost sporné toto téma. Jistě vím, že tehdy bych trávil čas jinak, možná bych nezabíjela několik hodin týdně nic neděláním, ale zase bych to vyměnila za tu možnost léčby, co tehdy neměli. Na druhou stranu se dnes dost diskutuje tom, zdali je očkování a další takovýhle věci vůbec správné a vrací se k "herba life". Je tady toho spoustu pro a proti jak na dnešní dobu, tak tehdejší. Myslím si, že mi nenáleží soudit, která doba je ta lepší nebo psát na ní nějaký svůj názor.

Myslím si, že je jen na každém z nás, jaký si ten život uděláme v jakékoliv době. Já třeba vím, že kdybych se měla narodit v jakékoliv době, za předpokladu, že budu mít stále úplně stejné uvažování a budu to prostě já, tak vím, že budu šťastná, budu si ten život v té době užívat ať už to přináší jakékoliv úskalí. Protože to je to o čem to tady podle mě je. Užít si život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama