Zaujalo mě-číslo 2

10. února 2017 v 15:46 | Anette |  Zaujalo mě..
Zdravím vás u týdne 6.2.-12.2. 2017, kdy jsem se rozhodla oprášit svou starší rubriku, kde jsem měla v plánu psát o článcích, videích, fotkách či čemkoliv dalším, co mě v tomto týdnu zaujalo a je jedno čeho se to týká. Takže tady dole teď najdete odkazy a pár slov k tomu, co mě zaujalo tento týden. Tak snad něco zaujme i vás! :)

Zaujalo č. 1
Jako první bych sem ráda dala video, které je vytvořeno jako reakce na část výroku amerického prezidenta Donalda Trumpa, kde říká "America first" na což se rozjela videa, kde každá země upřednostňuje tu svoji zemi, kdy samozřejmě chápou, že Amerika bude první, ale jestli by jejich země mohla být druhá. Samozřejmě Donald to nemyslel nijak špatně, protože přece pro každého prezidenta, politika, i rodáka by měla být země, kteoru miluje na prvním místě, ale ta videa, co jsou vytvořena jako "vzkaz" pro Donalda jsou doopravdy k popukání. Mě osobně velmi pobavila. Tady se můžete podívat na pár z nich

České verze
1. Od kluků ze streamu (http://bit.ly/MakeCzechiaGreatAgain)


Či nějaké ty zahraniční:
1.Kazachstán (https://www.youtube.com/watch?v=xeQeqG-D3BM)
2.Nizozemí (https://www.youtube.com/watch?v=ELD2AwFN9Nc) → ty s tím vlasntě začali :)
Švýcarsko (https://www.youtube.com/watch?v=reuJ8yVCgSM)

Zaujalo č.2
Jako další věc, co mě tento týden zaujala je článek překvapivě poměrně starší, ale myslím si, že stále pravdivý. Pojednává se v něm zda-li nás do budoucnosti ovlivňuje to jak se s námi rodiče v dětství mazlili. Což s tím článkem jsem se naprosto ztotžnila. Pokud se o takovéto věci zajímáte určitě doporučuji! odkaz: ZDE

Ráda bych k tomuto i zmínila přístup rodičů k dětem, který je někdy doopravdy zarážející. Třeba, když jsem teď šla po ulici a byla opravdu zima. Tak -6 určitě. No a potkala jsem maminku jak veze kočárek s dítětem, kterému mohl být tak rok/dva a prostě si sundávalo rukavičky a ta matka na něj začala řvát: "co to děláš, nesundávej si ty rukavice! Jsi se zbláznil víš jaká je zima!" To jsem se musela doopravdy dost zarazit, protože to dítě z toho ještě nemá rozum, že je zima a rukavice mu pomáhají aby mu bylo teplo a neumrzly mu prsty, takže jediné to, co si z toho odnese je to, že na něj mamka křičí a on neví proč. A pokud se toto odehrává často, může z toho být do budoucna velký problém. Každopádně to jsem trochu odbočila :)

Zaujalo č.3
A v neposlední řadě bych jsem sem ráda dala odkaz na jeden blog slečny, který se jmenuje: http://spatny-rande.blog.cz/ . Jak už znávu musí být jasné slečna tam píše o svých nepovedených randech. Její poslední článek je někdy z prosince tak doufám, že někdy brzy hodí zase nějaký zážitek z rande, protože to pro mě má jistou útěchu, že na špatné rande nechodím sama, je trochu mou morální podporou byť o tom ani neví :D . Takže pokud jste na tom jako já máte neúspěšná rande určitě se tam zaskočte podívat. Pokud ne a jste šťastně zadané tak vám to doporučuji jako pobavení, protože mě to baví dost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama