SERIALZONE

16. února 2017 v 20:06 | Anette |  Seriály

SERIALZONE SERIALZONE SERIALZONE SERIALZONE SERIALZONE SERIALZONE

Ráda bych vám napsala něco o mé oblíbené stránce spojenou se seriály. Její jméno je SERIALZONE, jak vám již asi došlo.

Tuto stránku využívám už nějakou dobu, a to asi od roku 2012/13. Pravděpodobně jsem na ni narazila při hledání titulků k seriálu, což je jedna z mála věcí co nám serialzone nabízí.

Takže co nám vlastně serialzone nabízí?
 • Databázi seriálů
  Co se týče databáze seriálů tak je to naprosto super nejenom, že tu můžete najít seriály hodně staré, aktuální tak i seriály, co se chystají se všemi zatím dostupnými informacemi. Pokud vlezete tedy do sekce seriály, čeká tady na vás graficky hezky upravená stránka, kde najdete 5 nejpopulárnějších seriálů za 30 dnů a 5 seriálů s největším potenciálem. Nahoře najdete vyhledávání seriálů podle začátečního písmene, ale můžete zvolit také nějaké filtry, řadit dle žánru či vysílání. Další věc, co zde najdete tak je třeba kategorie nejoblíbenějších seriálů a nejnovějších seriálů a také třeba poslední názor k nějakému seriálu. Což je další super věc na serialzone, že si můžete pročíst názory dalších uživatelů a tudíž vás to třeba naláká, anebo naopak odradí od jeho sledování. Samozřejmě i vy sami se můžete podělit o vlastní názor na daný seriál, či se zúčastnit diskuze o oblíbené postavě, či kdy bude pokračování. Co jsem asi zapomněla zmínit tak je, že zde samozřejmě najdete spoustu amerických seriálů, anglických a těch českých, ale vůbec se nemusíte bát jsou zde i seriály japonské, norské, brazilské či další. A pokud zde nenajdete svůj oblíbený seriál, vždy máte možnost ho sem přidat, aby byla tato databáze, co největší a nejpřístupnější

 • Titulky
  Co se týče titulků, tak je vždy najdete u každého seriálu, najdete je i ve Watchlistu anebo ve vlastní sekci titulky, kde se vám ukáží nejnovější vydané titulky, či nejžádanější. O kousek níž najdete titulky, jaké jsou zrovna rozpracované a kdy zhruba by jste je mohli čekat. Pokud jste zdatní angličtináři a rádi by jste vyráběli titulky tak je tu určitě také možnost, aby jste mohli šířit svou radost i s dalšími. Musím říct, že nejsnadněji se tu hledají titulky na ty známější seriály a k těm najdete hned několik verzí časování podle zvukové stopy, co se týče těch méně známých seriálů, a hlavně seriálu s jiným jazykem než angličtina, je to horší, ale ne nemožné.

 • Aktuality
  No spíše bych to měla nazvat články, kdy v této sekci najdete jak recenze na novinky, na které se můžete těšit, tak také třeba ohlédnutí za seriály již ukončenými. Najdete zde také třeba jak si vedli vaše oblíbené seriály oproti ostatním ve sledovanosti anebo jací herci se objeví v jakém seriálu a další.

 • Fórum
  Zde se nachází spoustu diskuzí rozdělených do sekcí, a to hlavně na: O webu a O seriálech a Ostatní. Ty se ještě dále člení na různé podsekce a v těch najdete ještě konkrétní "rubriku" na vaše tížené téma, co vás zajímá. Doufám, že je to aspoň trochu smysluplné.

 • Soutěže a hry
  - v této sekci najdete 7 stálých her, které si můžete zahrát. Jsou to soutěže o tzv. Kredity, které získáváte ať už za hry, přidávání názorů ne seriály, přidáním nového seriálu, epizody, ... za ty si můžete následně něco koupit. Ale zpět ke hrám. Najdete tu klasickou šibenici, kdy hádáte názvy seriálů, tombolu, kámen, nůžky, papír, ještěr, spock či můžete zkusit Tradegame-obchodování na burze. Koupíte seriál za nákupní seriálu a buď bohatnete nebo chudnete na základě toho, jak seriál stoupá či klesá v návštěvnosti tuším. A další hry.

 • Watchlist
  - tak to je asi část serialzone, kterou využívám nejčastěji. Mám zde přehled o vysílaných epizodách, které jsem ještě neviděla. U nich najdu také datum premiéry a stav překladu titulků. Pokud jsou už hotové tak mě to přesměruje na místo odkud si je mohu rovnou stáhnout. Jako další funkce watchlistu je ta, že můžu danou epizodu ohodnotit, jestli se mi líbila či nelíbila a nebo dát jako viděna. Tohle vnímám jako nejlepší funkci na stránkách (aspoň tedy já). Nemusím si pamatovat, co všechno, že to vlastně sleduju (je toho moc a občas prostě na něco zapomenu :D ) a hlavně si nemusím pamatovat, nikam zapisovat u jakého že dílu jsem to vlastně skončila.

 • a další
  -třeba jako playlist, kde můžete najít hudbu, lterá byla využita v seriálu a vám se líbila. Profily uživatelů mnohdy vyšperkované do posledního detailu, takže můžete najít třeba spřízněnou duši, co se týče sledování seriálů. Či osobnosti, na které jste mohli v seriálu narazit.

Na závěr bych chtěla serialzone nějak shrnout. Tak já jsem velmi vděčná za to, že vůbec nějaká taková stránka existuje (je třeba i edna.cz), ale mně k srdci prostě přirostla tato. Nejenom, že zde hlavně využívám titulky a abych věděla, kdy mi vyšel nový díl, ale využívám ho i jako nevyčerpatelnou studnu na nové seriály, které se stanou později závislostí. Ale také abych se třeba podělila i svůj názor na seriál a podobně. Jsem si jistá, že některé z vás jistě oslní stejně jako mě, ale někdo jiný ho přejde bez povšimnutí. To už je jen na vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama