Den šestý z 30ti denní výzvy.

17. února 2017 v 19:18 | Anette |  Vyslečený deník

6. Kdo je tvým vzorem/inspirací

Již od dětství jsem měla několik vzorů, ale nikdy mezi ně nepatřila žádná slavná osobnost jako zpěvák, herec nebo podobně. Vždy to byl někdo z mého nejbližšího okolí ať už přes učitele, co mě učili, milou paní sousedku, či moji vlastní rodinu nebo starší sourozenec od kamarádky.

Takže kdo je mým vzorem v dnešní době. To je velmi zapeklitá otázka. Řekla bych, že jsem již do jisté míry "povýšila" a nejsem slepě zaměřená na jednu osobu, co by byla mým vzorem, ale mám několik vzorů, ze kterých si beru jen ty určité vlastnosti, vzorce chování, co se mi líbí a skládám si jeden velký fiktivní vzor.

Skládám si ho z toho nejmilejšího a nejhodnějšího chování, které vidím v každé chvíli u mojí nejmilejší babičky a maminky. Potom si to skládám ze zábavného vystupování mého tatínka, který se nikdy nebojí někam vykročit a zeptat se. Proto se i řídím heslem: "Je lepší zeptat se a vypadat 5 minut jako blbec, než se nezeptat a být blbcem celý život." Pokud od někoho čerpám sílu do života tak je to asi má mamka s dědou. Nevím proč, ale působí na mě jako jedny z nejsilnějších osob na světě, co znám. Co se týče být svůj je pro mě vzorem můj nejstarší brácha. Má naprostý přehled o tom, kdo je, jaké jsou jeho názory a je mu absolutně jedno, že ho za to okolí třeba nepřijme. Naopak můj druhý brácha je pro mě vzorem v tom jak být samostatný. Vše si šel vždy zařizovat sám, mluvil sám za sebe už jako malý kluk. Prostě si zvládl poradit sám a jako na mladší sestru to na mě vždy dělalo dojem. Neříkám, že by druhý brácha nebyl, ale na něm jsem to tolik nepozorovala, protože je ode mně věkově mnohem dál.

Určitě se inspiruji spousty dalšími lidmi skrz mé kamarádky/dy, ale chtěla jsem to napsat o rodině. Tak doufám, že se vám článek aspoň trochu líbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama