Den sedmý z 30ti denní výzvy.

18. února 2017 v 13:39 | Anette |  Vyslečený deník
7. Kdyby jsi měla mít superschopnost, jaká by to byla a proč?

Tak tohle je snad to nejzapeklitější zadání, co tu mám. Samozřejmě, že bych chtěla na první pohled nějakou superschopnost jako umět lítat, běhat rychle jako Flash tak, že bych vše stihla daleko rychleji. Líbilo by se mi třeba být jak Hulk a mít neskutečnou sílu, jen možná bych si přála být hezčí, než je on sám. Super by bylo umět čarovat a to bych si přála asi ze všeho nejvíc. Ale na co mít takovou na první pohled superschopnost podle mě není zas až tak super, protože si řekněme upřímně komu bychom jsme to mohli otevřeně říct v dnešní společnosti? Já bych to rozhodně nikomu neříkala. Jen nejbližším. Takže je to vlastně docela naprd. Museli by jste se stejně schovávat.

Na druhý pohled si říkám, že by bylo super mít nějakou vlastnost jako umět číst druhým lidem myšlenky. Hned víte, na co ten druhý myslí, ale pak jsem se nad tím zamyslela, doopravdy chci vědět všechno na, co ten druhý myslí? Když si vezmu, nad čím občas přemýšlím já, co se mi v té hlavě honí, no tak to bych snad radši ani nechtěla vědět. Jako další superschopnost, která by se hodila, by bylo třeba umět poznat, zda mi ten dotyčný nelže. Měla bych jasno na čem jsem. Ale potom bych vlastně nemohla být nikdy překvapená. Věděla bych, že mi ten člověk lže a buď mi z něj tu pravdu "vymlátila" nebo ho podezírala na každém kroku. Tak bych nevěděla o žádné tajné oslavě, nějakém dárku apod. Co se týče toho, že bych mohla zjistit, že mě partner podvádí a tak dále to snad radši ani nechci rozebírat. Tak tuhle superschopnost taky zamítám.

Už mě hlavou proběhlo několik nápadu na superschopnost a žádná mi nebyla ještě dobrá. Tak si říkám, byla bych já vůbec spokojená s nějakou superschopností? Asi ne. Kdybych jí asi měla tak bych si zvykla a byla bych spokojená, ale ani po žádné neprahnu. Tudíž z toho vyplývá, že po žádné superschopnosti neprahnu, a to z toho důvodu, že by mi žádná nepřinesla takové uspokojení jaké bych si přála.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama