Den první z 30ti denní výzvy

12. února 2017 v 18:36 | Anette |  Vyslečený deník

1. Představ se + přidej 10 faktů o tobě

Z nadpisu zní jasně, co budu psát, tak jdu tedy na to. Jsem devatenáctiletá slečna, která bydlí v malebném podhůří Orlických hor, ale momentálně je studentkou na plný úvazek v Olomouci. Vyrůstala jsem v rodině se dvěma sourozenci- staršími bratry, takže se považuji a docela otrkanou osobu, která si musela mezi nimi najít svou vlastní cestu. Považuji se za docela vyspělou ženu, co se týče názorů na různé věci a pohledem na svět. Avšak, co se týče chování tak tam jsem naprosto nevyspělá a nikdy nebudu. Ráda se chovám jak blázen, pro některé lidi je to možná až nepřípustné chování. Ale na jistých společenských akcích se umím chovat slušně. Spoustu lidí o mně říká, že jsem milá a přátelská, ale nenechte se jimi zmást. Umím být pěkně zlá a zákeřná, i když toho většinou lituji hned jak to udělám. Co se týče mých přátel, tak nemám problém si udělat nové přátele, protože jsem velmi přátelská, ale stojím na prd v udržování přátel. Jelikož lidem, které mám nejradši projevuji svou lásku věčným sarkasmem, rýpáním a tak dále. To je můj důkaz lásky. Takže přátelé neberte to nějak osobně.

Řekla bych, že jsem se představila docela zajímavě tak k tomu pojďme přihodit i pár faktů o mně ať máte ten obrázek o mně jen ten nejhezčí.

Fakt č.1- Jsem přesně ten typ akčního člověka, kdy většina jeho plánů ztroskotá na jeho lenosti.

Fakt č.2- Neovládám dobře český jazyk. To bude asi důvod, proč mám na maturitním vysvědčení lepší známku z angličtiny než z češtiny.

Fakt č.3- Jsem snílek a věčný optimista.


Fakt č.4- Mám ráda ty chvíle, kdy si myslím, jak jsem spolkla moudrost světa a následně potom dopadnu zpátky na zadek a zjistím, že jsem vlastně úplně mimo.

Fakt č.5- Neskutečný knihomol, který čte buď v kuse nebo půl roku nesáhne na knihu.

Fakt č.6- Jsem milovník seriálů a to takový, že jsem schopná prosedět dny koukáním na seriály, a to především sjet 3.série jednoho seriálu v řadě.

Fakt č.7- Nesnáším, když jsem ve společnosti přátel a někdo si vytáhne telefon a spisuje si s někým jiným či projíždí sociální sítě. O to víc nesnáším sebe, když mi někdo "strašně důležitý" píše a já se pak chovám jak největší pokrytec, protože jsem to já, kdo ten telefon vytahuje.

Fakt č.8- Kluci se pro mě stávají atraktivnějšími, když je vidím se psem, dítětem, jak někomu pomáhají či se postaví za někoho slabšího

Fakt č.9- Nějak mi dochází fakty.

Fakt č.10- Jídlo je můj nejlepší přítel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama