Den pátý z 30ti denní výzvy

16. února 2017 v 17:15 | Anette |  Vyslečený deník

5. Kde se vidíš za deset let.

To je dost záludná otázka, protože mám spoustu odlišných představ o své budoucnosti. Tak se s vámi o ty tři mé vyhlídky podělím. Doufám, že se to tak nějak vyváží a udělá se z toho ta nejlepší možná budoucnost. Vše záleží jen na tom, jaké lidi potkám. Každopádně se těším na každou mou budoucnost ať už bude jakákoliv, protože vím, že budu šťastná v obou dvou.

Mamina v domácnosti

V téhle představě už bydlím ve vlastním ať už bytě či domě, ale preferovala bych dům. Mám milujícího manžela, se kterým nám to klape a máme už minimálně jedno dítě nejlépe dvě a další plánujeme do budoucna. S manželem také vlastníme nějakého chlupáče, který si perfektně rozumí s dětmi. Má kariéra není žádná super. Poté, co jsem dostudovala vysokou školu jsem si našla práci někde ve školní družině nebo domově mládeže a dálkově si buď už dodělávám další obor abych mohla do dětského domova anebo je to stále jen plán do vzdálenější budoucnosti. Rozhodně máme v plánu s manželem vzít si nějaké dítě do pěstounské péče či adoptovat.

Věčná studentka

V této budoucnosti se vidím tak, že už mám dostudován jak bakalářský obor (ten, co studuji teď) tak i jeden další abych mohla do dětského domova. A jelikož si určitě budu říkat, že je to málo, že si ještě nějaký ten obor přidám abych měla větší uplatnění na trhu práce a mohla si najít to nejlepší, co mě bude bavit. Takže ve 26 letech začnu studovat dálkově ještě nějaký další obor a u toho budu pracovat někde s dětmi, kam se dostanu. V této budoucnosti určitě budu ještě nezadaná, protože si užívám svůj single život a nikoho nepotřebuji. O tomto se budu určitě stále přesvědčovat. (prosím jen ať to fakt tak nedopadne:D )

Slečna cestovatelka

Jelikož jsem vždy toužila po tom hodně cestovat a žít v cizí zemi, tak jsem při svém vysokoškolském studiu vycestovala na Erasmus abych něco zažila a jelikož se mi to tak moc zalíbilo tak jsem se rozhodla v tom pokračovat a odjela jsem do zahraničí jako au-pair abych něco zažila a zdokonalila svou angličtinu. Po tom jsem si v zahraničí zvládla složit kurz a do Čech jsem se vrátila s osvědčením, že můžu vyučovat anglický jazyk, což byl vždy tak trochu můj sen. Takže teď bydlím v Čechách se svým přítelem, bez dětí, učím děti anglický jazyk na různých kroužkách a s přítelem cestujeme do různých koutů světa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama