Den druhý z 30ti denní výzvy

13. února 2017 v 11:49 | Anette |  Vyslečený deník

2. Napiš nejstarší vzpomínku, kterou si pamatuješ

Tak tohle je velmi těžké zadání, myslím si, že si vybavuji jednu ze svých nejstarších vzpomínek, ale nevím, jestli je ještě nějaká starší. Každopádně se s vámi podělím o tuto, kterou mám tak trochu poslepovanou z vyprávění a co si sama pamatuji.

Na úvod bych asi měla říct, že teta se strejdou od nás bydlí jen o ulici dál takže to k sobě máme již od malička velmi blízko se sestřenkami a bratránkem. Se sestřenkou jsme k sobě měly vždycky blízko, už od mala, a to hlavně proto, že jsem si věkově blízké jen o rok. A hlavně jako starší si rozumíme, máme podobné názory, zájmy, náš vlastní humor.

No ale abych se dostala k té vzpomínce samotné tak si vybavuji, že jako malá jsem trávila hodně času u nich nebo ona u nás. No a jednoho dne jsem se rozhodla, že se vydám k tetě na oběd, protože mi asi u nás doma zrovna nechutnalo nebo jsem prostě chtěla být se sestřenkou. To nikdo neví. Takže jsem se nějakým záhadným způsobem vytratila z domu, aniž by si toho někdo všiml. Následně mamka celá vystrašená mě hledala, kam jsem se to poděla. Nakonec mě našla spokojenou, jak si baštím u tety oběd. K tomutu se mi pojí ještě jedna vzpomínka, nevím jestli to patří k této nebo k jiné, ale spíš asi jiné. Každopádně teta mi dala polévku, byl to asi normálně vývar a do teď si pamatuji, jak jsem nad tou polévkou seděla a nechtěla ji jíst, protože pozor: "Teto já to nechci tam plavou mastná oka" To byl můj důvod proč si nedat polévku a tak si na ní pochutnal nakonec pes a ne já.

Na závěr bych ráda zmínila, že jak mamka, tak i teta jsou výborné kuchařky a moc mi od nich chutná. Nerada bych tu pohanila jejich kuchařský um.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama