Den devátý z 30ti denní výzvy.

20. února 2017 v 10:14 | Anette |  Vyslečený deník

9. Popiš jak vypadá tvůj všední den

Můj všední den plní hlavně návštěvy školy a jelikož mám většinou od rána tak vstávám nejdříve v 6:50 a nejdelé tak do 8:30 abych stihla hodiny ve škole. První věc, co dělám tak slezu z patráku na kolejích a letím do koupelny na toaletu, umýt obličej a zuby. (někdo to dělá až po snídaní, ale já nesnáším ranní chuť v puse) Po té se si převléknu, učešu a něco rychle načárnu na obličej. Poté se nasnídám a jdu do školy. Ráno jsem hotová tak do 40 minut určitě, ale když je čas navíc nikomu to nevadí, žejo.

Ve škole si odsedím nějaký ty hodiny. Pondělí a úterý mám většinou dost volného času tak chodíme na kafe, pivo nebo využivám volný čas na blog, seriály, knihy a hlavně bohužel zase na věci do školy. Středa a Čtvrtek je dost zabijácký to většinou sedím ve škole "od rána do večera". Když přijdu ze školy tak se buď najím nebo sedám k notebooku a chvilku regeneruji. Občas už se od noťasu neodtrhnu a někdy musím dělat věci do školy. Někdy v průběhu 8 až 11 se dostanu do sprchy. Záleží na tom, co dělám, jak se mi tam chce a jestli si budu mejt vlasy či holit nohy. Tak po 10 zalézám do postele buď s knihou nebo s telefonem a až se mi chce tak jdu spát. Většinou, ale kolem půlnoci max jedné jdu spát. Opět záleží na tom i v kolik budu vstávat druhý den do školy. Co se týče pátku tak ten mám komplet volný, a tak chodím dobrovolničit.

Určitě z mého textu vyplývá, že nejsem skoro na internetu a tak, ale na telefonu jsem skoro nepřetržitě ať už je to ve škole, doma či na kolejích. Někdy se od něj nehnu a někdy tam nejsem vůbec, to záleží na dnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama