SKAM

2. ledna 2017 v 20:10 | Anette |  Seriály
Doufám, že se tady mezi vámi najde někdo, kdo je stejný blázen jako já. Protože tohle je prostě ten typ seriálu (alespoň pro mě), který mám zhlédnutý během dne, dvou, tří. Prostě ho jedu v kuse a nezajímá mě nic jiného. A o čem vám tu vlastně píši? No tak je to norský seriál SKAM.

Šťastnou náhodou jsem na něj narazila na databázi pro seriály, která se jmenuje serialzone. Určitě doporučuji a někdy se o ní více zmínim v jiném článku. Takže tento seriál pojednává vlastně o velmi různorodé skupince středoškolaček, které řeší své problémy. Dalo by se říct, že vás to na první pohled třeba nezaujme, ale věřte, že to za tu šanci, kterou tomu dáte stojí. V tomto seriálu můžete nalézt spoustu užitečných infromací a rad do života pokud je umíte převést i na sebe, což určitě ano.

Pokud znáte seriál SKINS tak vám to na 100% doporučuji, protože to vlastně funguje na stejném principu. Zatím jsou natočeny 3 série, kdy každá má kolem 10 epizod zhruba po 30-45 minutách, to si popravdě nepamatuji. A každá ta série je zaměřená vždy na jednoho člověka, co se mu děje, jak se s tím vypořádává a co se týče jeho okolí. Za mě je to prostě perfektní podání. Protože za těch deset epizod toho hlavního hrdinu poznáte dost dobře, otevře se vám část jeho životního příběhu a v tu správnou chvíli se vám tento příběh zase uzavře a v další sérii máte pžíležitost poznat někoho jiného s jeho životním příběhem.

Jedna jediná velká nevýhoda je ta, že je to norský seriál. Proto tedy neexistují české titulky (nebo já jsem se je nesnažila ani hledat) Avšak dá se v klidu sehnat originál v norštině s anglickými titulky a pokud nejste nějací velký angličtináři tak si, ale i tak nemyslím, že by vám to mělo dělat problém. Mluví se tam o věcech ze života takže to dle mě není zas až tak těžké pochopit i když né všemu rozumíte.

Dva odkazdy se kterými jsem pracovala a odkud jsem si tento seriál pouštěla i s titulkami jsou:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haruka Haruka | 11. března 2017 v 7:16 | Reagovat

Ahojky, moc pěkný článek. CZ titulky jsou minimálně alespoň ke stažení na Hellspy, avšak se tam za kredit musí zaplatit (opravdu jen malá částka). Doporučuju, jedeń díl se za dvě minuty stáhne :))

2 Annonym Annonym | 30. září 2017 v 17:57 | Reagovat

Můžete se na skam s českýma titulkama podívat na Sledujserialy.sk je to tam.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama