Maturita jedna na mě vystrkuje růžky

6. ledna 2016 v 21:51 | Anette |  Vyslečený deník
Čau, Ahoj, Ahojky,
tak jsem se vrátila ze záhrobí. Nový rok tudíš nový pokus o to psát na blog, který mě svým zvláštním způsobem naplňuje. Tak uvidíme.

Zpět k mému nadpisu. Maturitka, toť krásná věc, již se pomalu začíná blížit a já nevím jak pro vás ostatní, co jste už odmaturovali nebo co vás to čeká tak jako mě letos, ale na mě už pěkně začíná dýchat na záda. A já se pořád nemám k tomu abych něco dělala. Na ukázku, pondělní hodina psychologie, kde nám učitelka oznamuje: "Příští týden si napíšeme ze 12 maturitních otázek." Hádejte co. Je středa večer, otázky jsem ještě neviděla a dřív jak v neděli je asi stejně neuvidím, ale co je to přeci jenom jedna známka, jenom jedna maturita nač spěchat. Další příklad je naše ročníková práce, kterou máme zadanou od loňského roku a já ji začala vypracovávat tento týden. Měsíc a kousek před odevzdáním. A spoustu dalších příkladů by mohlo být uvedeno, ale na co. Určitě jste si již představili, že nejsem zrovna ten typ vzorného studenta.

No a to jediné na co teď můžu myslet je náš maturitní ples, který se koná přesně za měsíc. Vůbec si neumím představit jak to dopadne. Zkoušení na předtančení, shánění věcí do tomboly (která pořád zeje prázdnotou), co budeme říkat, komu dáme kytky, kdo, co, kde, jak . Hrůza. Jediné, co mi to zpříjemňuje je to, že se jako třída moc nehádáme, ikdyž už přituhuje.

Když si to teď zpětně čtu, říkám si, že je to ještě horší než když jsem nad tím vůbec neuvažovala. Asi to nebyl nejlepší nápad psát tento článek, ale co už. Třeba aspoň podpořím nějaké ty flákající maturanty, že v tomto nejsou sami!

Hodně štěstí všem maturantům v letošním roce. Hlavně se z toho nehruťte. Odmaturovat můžem i v září!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama