Co mi dal a vzal rok 2015

7. ledna 2016 v 21:47 | Anette |  Vyslečený deník
Rok 2015 pro mě byl zkušenostmi doslova napráskaný. Někdo by takové zkušenosti možná nepovažoval za podstatné, ale pro mě byly ty nejdůležitější v životě!

Začátkem roku jsem začala chodit na brigádu do místní cukrárny o víkendech. Chodím sem ještě do dnes a musím říct, že mi sice vzala spousty, spousty volného času, ale ten malý pocit samostatnosti, kdy jsem si mohla koupit mobil. Nemusela jsem prosit mamku, aby mi dala nějaký to kilčo, že jdeme s holkami na párty. Těch zážitků, kdy mě lidé pobavili nebo naopak i vytočili. Stejně bych ji ohodnotila velmi kladně.

V polovině března jsem začala navštěvovat autoškolu. Další výrazný žrout času, ale za tu dovednost řídit to stálo, i když se to nepovedlo udělat na poprvé. Stejně je to tam a za mě musím říct, že mě velmi baví řídit. Horší je, že už nemám tolik příležitostí řídit.

V dubnu jsem oslavila osmnáctiny. Stala se ze mě, ze zákona velká holka. Musím vám něco říct. Dospělá tedy ještě rozhodně nejsem.


Koncem června jsem s kamarádkami odjela do Skotska na farmu sbírat ovoce. Po letech jsem si zopakovala jaké to je letět letadlem. Zajistit si letenky, autobusy. Dopravit se z Londýna přes celou zemi až do toho malého městečka. Žít měsíc a něco na vlastní pěst. Vařit si, prát si, bydlet v karavanu, z cizích lidí udělat pomalu kamarády na celý život. Musím říct jeden z nejlepších měsíců mého života.

Po Skotsku jsem víceméně jenom chodila na brigádu. A na v říjnu přišla jeden z nejlepších zážitků s mojí třídou a to náš stužkovací večírek. To byla jedna velká párty. Když budu mluvit za celou moji třídu: "Lepší stužkovák jsme mít nemohli!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 monykaearwig monykaearwig | Web | 28. ledna 2016 v 21:40 | Reagovat

Nejlepsi zazitek byly parties semnou. Neasi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama