Úvodní- číslo 1.

7. listopadu 2014 v 17:00 | Anette |  Zaujalo mě..
Zdravím, tato rubrika by měla být zaměřena na to, co mě zaujalo v tomto daném týdnu např. teď je týden 3.-9. 11. 2014 a ráda bych sem dala všechny články/stránky/ videa, které mě nějakým způsobem ovlivnila nebo prostě přitáhla moji pozorornost. Bude to tady lítat od sportu k politice či k jiným dalším oborům lidského zájmu respektive toho mého zájmu :D . Tento typ článků by měl vycházet pravidelně nejspíše někdy ke konci týdne.
Jako první jsem si vybrala článek Proč jsem českým nacionalistou. K tomuto článku jsem si dostala přes kamaráda, který ho sdílel na facebookové stránce a velice mě zaujal. Ze začátku mi chvíli trvalo než jsem se do něj začetla, ale byla jsem mile překvapena, když jsem vytrvala. A o čem pojednává? Podle mě článek pojednává o současném stavu České republiky a o tom kam se ubírá a proč je vlastně důležité být hrdý na to, že jsme češi. Popravdě nevím jak napsat stručeně o čem to je, rozhodně ten, kdo si ho přečte tak neprohloupí.
Jako druhý mě tento týden zaujal blog jedné slečny, který najdete zde. Na její blog jsem se dostala díky odkazu na náhodné blogy. Její články na mě působí strhujícím dojmem, musím číst další, další a další. Jsou to tak trochu depresivní články, ale víte ten pohled na svět, ta autentičnost.. Rozhodně doporučuji.

Jako třetí jsem si vybrala přehnané záchvaty slečny z prostřena zde. Ehm.. No co na to jen říct:D . Slečna buď na něčem jede nebo páni kamarani byli fešáci tak se slečna chtěla předvést. Noo ze začátku se jí budete smát a říkat jestli je to vůbec možný, ale ke konci už vám to bude spíše připadat smutné nebo aspoň mě tedy přišlo.

Za čtvrté si můžete přečíst jakou cenu by jste jako žena měla v Islámském státu tady. Popravdě tento článek mě dosti uráží a nenechává klidnou sice se nepovažuji za žádnou feministku, ale co je moc to je moc. Jedno vím určitě, kdybych měla žít v takovéto zemi tak jsem asi brzo na prášky. Však pousďte sami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EWan EWan | 9. listopadu 2014 v 20:50 | Reagovat

Jééé...To jsem já :D.
No, jsem ráda, že tě můj blog zaujal :). Je to pěkný od o tolik zkušenější a úspěšnější blogerky.
oh, tady je to totally awesome! <3 (Jsem ještě pořád trochu  jetá z Very Potter Musical :DD) Úžasnej dess. Tady budu bývat hodně často :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama