Charakteristika mé "dokonalé" osobnosti.

3. června 2014 v 21:45 | Anette |  Anette píše ...
Nepředpovídatelný beran, usměvavý blázen nebo nabručený protiva? Říkejte si mě, jak chcete. Jmenuji se Aneta a bydlím v podhůří orlických hor a je mi 17 let. Měřím asi 172 cm, ale jak se často hrbím, tak působím menší. Na první pohled vás mohou zaujmout mé vlasy, které všude neposlušně poletují a barvou připomínají barvící se listí na podzim. Dalším typicky výrazný rys je nepřehlédnutelná mimika v mém obličeji.

Zájmy mám dost různorodé. Každou chvilku dělám něco jiného, ale mé stálice mezi koníčky jsou: četba, sport všeho druhu, hraní divadla, psaní krátkých článků, seriály, lenošení, kamarádi a zvířata. Mezi své sny řadím:hrát v divadle, byť jen ochotnickém, pracovat v dětském domově, cestovat do všech koutů světa, naučit se cizí jazyky (dánštinu, španělštinu, japonštinu), stát se dobrovolníkem v organizaci, co bude pomáhat potřebným.

Vlastnosti, kterých si na sobě cením jsou asi přátelskost, upovídanost, ochota pomoci lidem, ikdyž někdy na to nemám náladu. Popravdě jsem docela i ráda, že mě bůh obdařil trochou drzosti a uměním přetvářky. Co se mu zas až tak nepovedlo je asi urážlivost, domýšlivost a docela časté lhaní, kterému se snažím odnaučit.

Podle mě mám k sobě až moc dobrý vztah. Podle rysů osobnosti se vnímám jako člověk nijak nevybočující z řady, ale o to se vlastně ani nesnažím. Nejméně mám na sobě asi ráda ty "půvabné křivky" nebo-li tukové polštářky a moji neschopnost dotáhnout věci do konce.

Společnost miluji všeho druhu ať už lidské či zvířecí. Na lidech se vždy snažím najít to dobré a nikdy neodsoudit na první pohled, ale co si budeme povídat, lidé chybují. Když je mi nejhůř, nejradši vezmu psa a jdu na dlouhou procházku.

Na závěr bych se chtěla shrnout do jedné definice a ta zní: "Praštěná holka milující rodinu, zvláštní věci a sport. Je bohužel plná lenosti i drzosti avšak nikdy u toho neztratí úsměv na tváři."

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama